Stovyklavietės.lt

Orai

Rekomenduojame

Vertamedis, kaimo turizmo sodyba

Žemsuodos kaimelis

Ugnera

Vinetu kaimas

Svetaine.lt

Google paieška

Daivos Pušinaitienės kaimo turizmo sodyba

Miestas Molėtai Daivos Pušinaitienės kaimo turizmo sodyba
Adresas Čiulėnų k., Čiulėnų sen., Molėtų raj.
Telefonas +37065040721
El. paštas [email protected]
Internetinė svetainė www.naujasbustas.lt/lt/nuomojami_objektai
  
  Pirtis
  Sportas  
  Vandens pramogos  
  Žvejyba  


  1,5 ha plotą užimanti sodyba įsikūrusi Molėtų raj., iškyšulyje į Virintų ežerą, juosiantį sodybą iš trijų pusių (apie pusė kilometro pakrantės). Ežerą puošia sala, esanti prieš sodybos langus.

  Netoli sodybos, už 1 km važiuojant ar einant pėsčiomis, yra kavinė „Zodiakas“, kuri plaukiant valtimi pasiekiama per 5 min., už 5 km - Etnokosmologijos muziejus, už 6 km – observatorija.

  Sodyba skirta tik svečiams. Joje įrengti jaukūs kambariai su bendrais patogumais (30 miegamųjų vietų), pokylių – konferencijų salė (40 –iai asmenų), virtuvė su pilna įranga, židiniai (vidaus ir lauko), dvi erdvios, dengtos terasos su vaizdu į ežerą, kuriose galima pailsėti, pasigrožėti atsiveriančiu nuostabiu gamtos peizažu, pasilinskminti ar išsikepti šašlyką.

  Rusiška garinė pirtis įrengta atskirame namelyje su terasa ant paties ežero kranto. Šalia pirties yra kubilas. Pirties ir vantų mėgėjai galės pasidžiaugti jų teikiamais malonumais, pasikaitinti kubile ir atsigaivinti po dušu ar ežere.

  Taip pat įrengti du paplūdimiai, tinklinio ir krepšinio aikštelės, valčių prieplauka, bei lieptai ir meškerės žvejybos mėgėjams

  Esant poreikiui galima užsisakyti profesionalaus masažisto paslaugas (keturių rankų masažo rinkiniai, kaukės, įvyniojimai, pilingai ir t.t.), muzikantus.

  Norinčiųjų maloniai praleisti laiką, ramiai ir turiningai pailsėti, rasti privatumą bei pasilinksminti, rengti įvairius renginius, pobūvius, šventes bei pasisemti naujų jėgų, laukiame ištisus metus.

  http://www.naujasbustas.lt/lt/nuomojami_objektai

  Telefonai: 865040721, 865048800